origins.jpg

Dlaczego Fijoux?

Kokardki Fijoux (czytaj: fiżu) zostały zainspirowane potrzebami córki projektantki - zapalonej cyklistki miejskiej. Poprosiła o uszycie odblaskowej ozdoby kasku, która miałaby ją dodatkowo chronić na ulicy, ale jednocześnie też zdobić i wyróżniać.


Tak powstały pierwsze kokardki odblaskowe Fijoux. Szyte ręcznie z niezmierną starannością, niepowtarzalne - bo nie ma dwóch takich samych, piękne - bo piękne są tkaniny, taśmy i sposób ich połączenia.

Kokardki Fijoux dedykowane są dziewczynom radosnym, pełnym energii i ciekawości świata, aktywnym sportowo i towarzysko oraz ceniącym sobie piękno. Fijoux to stylowy i zwiększający bezpieczeństwo dodatek do kasków, odzieży, włosów, torebek. Teraz również dostępne wraz z obróżkami dla naszych czworonożnych pociech! ​

 

Gwarancja jakości

Wszystkie kokardki Fijoux są szyte ręcznie z ogromną starannością i dbałością o detale. Każda z nich jest efektem wysmakowanego doboru najlepszych materiałów tworząc swój indywidualny styl.


Przeważająca większość kokardek to kokardki odblaskowe, które nie tylko zdobią, ale mają także za zadanie zwiększyć widoczność na drodze i tym samym bezpieczeństwo ich właścicielek wieczorną porą.

Łatwość ich mocowania powoduje, że w zależności od nastroju lub ubioru można dopełnić wygląd inną piękną pasującą kokardką. 

Każda nasza kokardka zaopatrzona jest w logo marki Fijoux - symbol piękna i dowód oryginalnego pochodzenia. 

 

Na zamówienie

Z chęcią bierzemy udział w projektach specjalnych i tworzymy piękne produkty na zamówienie. Jeżeli masz wymarzoną kokardkę dla siebie lub dla kogoś opowiedz nam o tym, z przyjemnością realizujemy indywidualne potrzeby, na specjalne okazje, wydarzenia prywatne lub firmowe.

projekty specjalne.jpg
 
Napisz do nas.jpg

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpiszemy na Twoje pytania w ciągu 24 godzin. Jesteśmy też dostępni na Facebooku oraz Instagramie.

+48 605 242 789

  • Facebook
  • Instagram

Thanks for submitting!