EMW Facebook Banner.jpg

Ładnie widoczni

kampania Fijoux na rzecz bezpiecznego i zrównoważonego transportu

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu | 17-22 września 2018 r.


KAMPANIA I KONKURS


Opis: Nasza kampania będzie się koncentrować na zrównoważonym transporcie miejskim i korzyściach jakie alternatywne środki transportu mogą mieć dla naszego zdrowia, jakości życia i dobra miast, w których mieszkamy. Będziemy współpracować z naszą społecznością internetową  w celu promowania środków bezpieczeństwa na drodze lub po prostu na świeżym powietrzu, szczególnie po zmroku.


Każdego dnia w trakcie trwania tej tygodniowej kampanii będziemy poruszać się po Warszawie różnymi środkami transportu. Aby zwiększyć świadomość znaczenia bycia widzianym, będziemy nosić odblaskowe i kolorowe akcesoria. Wiadomości i zdjęcia będą zamieszczane na naszych kontach Instagram i Facebook.


Konkurs i nagroda: Dodatkowo ogłaszamy konkurs z nagrodami. Wszyscy uczestnicy, którzy zamieszczą zdjęcia na Instagramie w trzech dowolnie wybranych dniach pomiędzy 17 a 22 września 2018 r., zrezygnują z samochodu i wybiorą alternatywny sposób poruszania się po okolicy, taki jak transport publiczny, jazda na rowerze, bieganie, chodzenie itp., a także uwzględnią w komentarzu: @fijoux.kokardki, #mobilityweek oraz #odblaski, zostaną wyróżnieni 23 września 2018 r., a 24 września otrzymają kod promocyjny na zakup nawet trzech odblaskowych kokardek z 30% zniżką w naszym sklepie internetowym www.fijoux.com.


Grupy docelowe: Każdy, naprawdę! Młodzi i starsi, jednostki, rodziny, grupy.


Cele: Mamy nadzieję, że kampania zachęci więcej osób do bycia bezpiecznym i widocznym, a jednocześnie aktywnym i częściej wybierającymi alternatywne środki transportu w miastach i na ich obrzeżach.


Oczekiwane rezultaty: Dyskusje w mediach społecznościowych z pojedynczymi osobami, grupami, stowarzyszeniami czyli wszystkimi, którym jakość życia w miastach nie jest obojętna.


Partnerzy: Nie mamy jeszcze partnera, ale jesteśmy otwarci na przyszłą współpracę.

http://www.mobilityweek.eu/